Kompenzace zrušené lekce plavání 20.3.2024

Vážení rodiče,

omlouvám se za neuskutečnění lekce plavání ve středu 20.3.2024. Autobus nabral velké zpoždění a nedorazil včas do MŠ. Z tohoto důvodu lekce odpadla.
Projednala jsem s vedoucí plavecké školy p. Haškovou možnosti kompenzace. Není mnoho možností, protože 29.5.2024 mají děti poslední lekci a další týden jsou již na škole v přírodě. Pokud by se do konce května naskytl volný termín, mohly by děti jet do plavání v jednom týdnu 2x. Případně se na konci kurzu vrátí rodičům 200,- Kč za neodplavanou lekci. Jedna z těchto možností se uskuteční. Vyčkejte, prosím, budete včas informováni.
Věřte, že za 7 let, co školka jezdí do plavání, se toto přihodilo poprvé. Doprava po brněnských komunikacích je opravdu v žalostném stavu.
Děkuji za pochopení.
Hana Lashinová, ředitelka MŠ