Všechny aktuality

• Karneval ve školce

Ve středu 26. února ve školce vypukne karneval. Na děti budou čekat soutěže, rej masek, diskotéka a další zábava. Oblečte děti do masek a kostýmů už z rána, ať si společné dopoledne užijí.  Více »
  • Program Zdravá 5 odložen

Z důvodu nemoci bude program Zdravá 5 přeložen na jiný termín.Více »
  • Vzdělávací program Zdravá 5

Příští týden ve školce proběhne program Zdravá 5, kde se děti dozví důležité informace o zdravé stravě. Co tělu prospívá, aby bylo zdravé a neonemocnělo? Proč bychom měli jíst dostatek ovoce a zeleniny? Jak moc důležitý je pohyb na čerstvém …Více »
  • Vzdělávací program Pomoc

V pondělí 3. února proběhne ve školce vzdělávací program „Pomoc“, který má za cíl děti seznámit s poskytováním první pomoci. S dětmi se naučíme, jak přivolat pomoc a jak se zachovat při úrazech a akutních stavech.Více »
  • Co nás čeká ve školce v únoru?

3.2. Program „Pomoc“ 10.2. Program „Zdravá pětka“ v MŠ – pro třídy A, B 11.2. Program „Zdravá pětka“ v MŠ – pro třídy C, D, E 11.2. Návštěva Anthroposu – předškoláci tříd A, B 12.2. Divadlo Šikulka v MŠ 25.2. …Více »
  • POTVRZENÍ ŠKOLKOVNÉ

Vážení rodiče, potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole podle § 381 zákona č. 586/1992, o dani z příjmu bude zákonnému zástupci vystaveno na základě stručné písemné žádosti zaslané na ms.preissové8@seznam.cz Do předmětu uvádějte potvrzení + …Více »
  • Přání