Setkání pro rodiče dětí odcházejících do ZŠ dne 11.6.2020 v 16:00 hod ve třídě B

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vás setkání, kde se budeme věnovat tématům školní připravenosti a zralosti, respektive možným úskalím, se kterými se mohou děti po vstupu do ZŠ setkat. Rovněž se budeme zabývat emoční inteligencí a připraveností dětí, sociálními kompetencemi a stylech výchovy. Na tato témata s Vámi pohovoří a na Vaše dotazy bude odpovídat odborník z praxe a lektorka vzdělávacích programů nejen pro učitele Mgr. Alena Poláková.

Věřím, že toto setkání pomůže rozptýlit Vaše eventuální obavy z nadcházející velmi důležité životní etapy vašeho dítěte, a to zahájení školní docházky.

Z důvodu nerušeného průběhu setkání nechejte děti doma, prosím.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši účast.

Hana Lashinová