Přihlášení a odhlášení stravy pomocí aplikace

v rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme novou službu – objednávání stravy Internetem.

Aplikace strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli, podle pravidel školního řádu, tzn. v pondělí, či první varný den po volném dni do 7:00 hodin, ostatní dny do 13:00 hodin předchozího dne. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. Spuštění služby proběhne 17. 09. 2021 ve zkušebním režimu. Od tohoto data Vás prosíme odhlašovat tak, jak jste zvyklí, tj. prostřednictvím odkazu na webových stránkách naší MŠ, nebo začněte využívat aplikaci strava.cz. Odkaz na stránkách MŠ na odhlašování stravy zůstane k dispozici do 30.09. 2021.

Od 1. 10. 2021 budou odhlášky stravy možné pouze přes aplikaci.

Děti jsou vždy automaticky přihlášeny k odběru stravy na celý měsíc.

V aplikaci najdete vždy aktuální informace o stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu a školné.

Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz

Vaše přihlašovací údaje:

Jídelna: 1103

Uživatel: prijmeni.jmeno (dítěte)

Heslo: prijmeni.jmeno (dítěte)

Po prvním přihlášení si, prosím, změňte Vaše heslo.

V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 735 129 462.

Věříme, že tato nová služba přispěje k větší přehlednosti při objednávání a spokojenosti všech uživatelů. Někteří z Vás podobný systém znají ze základních škol.

Bc. Michaela Slováková, vedoucí školní jídelny