KARANTÉNA – POKYNY PRO RODIČE

Vážení rodiče,

z důvodu zabránění šíření dezinformací podávám stručné vysvětlení, co obnáší karanténa pro vaše děti a rodinné příslušníky. Děti ze tříd C, D a E budou do 28.10.2020 v domácí karanténě. Konkrétně, mají zamezen kontakt se okolím, vyjma nejužší rodiny. Sourozenců ani dalších rodinných příslušníků se tato omezení netýkají.

V případě příznaků onemocnění SARS-Covid-2 je nutné provést dítěti testy. Pokud se u nikoho onemocnění neprojeví, respektive nepotvrdí, obnovení provozu těchto tříd připadá na 29.10.2020, jak jsem avizovala v minulém příspěvku.

Pro rodiče, kteří chodí do práce se nic nemění, samozřejmě je doporučeno i nadále omezovat kontakty.

V případě dotazů mě kontaktujte na školní e-mail, ozvu se Vám a hlavně sledujte web školy, kde Vás budu informovat o případných změnách.

Hana Lashinová, ředitelka MŠ