INFORMACE PRO RODIČE V SOUVISLOSTI S COVID -19

Vážení rodiče,

během pondělního dopoledne 16.3.2020 se sejdeme s ředitelkami ostatních MŠ a vedením naší radnice. Na základě rozhodnutí zřizovatele budu postupovat dále. Do té doby budeme zajišťovat provoz, ale v omezeném režimu. To znamená, že se postaráme o děti lékařů, zdravotních sester, rodičů pracujících v integrovaném záchranném systému a všech dalších složkách zajišťujících nezbytné provozy potřebné pro ostatní obyvatelstvo. Žádám Vás o solidární přístup, bez kterého jen zvýšíme rizika šíření nemoci. Zejména si uvědomte, že zajistit požadovanou zvýšenou hygienu u tak malých dětí je prakticky nemožné.

Nadále věnujte pozornost školnímu webu a FB, kde se obratem dozvíte aktuální informace o případné změně situace a následném uzavření MŠ.

Děkuji za pochopení.

Hana Lashinová, ředitelka MŠ