Informace ke stravování po dobu PN kuchařek

Vážení rodiče,

vzhledem k onemocnění obou paní kuchařek byl provoz naší MŠ (navíc s karanténními omezeními některých dětí)  výrazně ohrožen. Naštěstí se mně podařilo obratem zajistit dovoz stravy ze Školní jídelny nám. Svornosti už od úterý 7.12.2021.

Prosím vás pouze o dodržování zkráceného odhlašování stravy, a to striktně do 11 hod předcházejícího dne v aplikaci strava.cz. Včetně  pondělků, tedy v pátek rovněž do 11 hod.

Pokud dítě onemocní a stravu si nestihnete odhlásit, 1. den nemoci si jako obvykle můžete stravu vyzvednout v běžném čase od 11:15 -11:45 hod. Buďte prosím tak laskavi a oznamte vyzvednutí stravy telefonicky do vašich tříd. Na výdej stravy a práce související zůstala v kuchyni pouze jedna pracovnice.

Děkuji vám za pochopení a součinnost s dodržováním požadavků, které tato nelehká doba přináší.

Snažíme se o co nejplynulejší zajištění provozu MŠ pro vaše děti, a to i přes výrazné personální oslabení a další komplikace.

Hana Lashinová, ředitelka MŠ